پنجمين جلسه هم‌انديشي شوراهاي نظارت و ارزيابي سراهاي دانشجويي غيردولتي سراسر کشور برگزار شد

1398/07/01 09:05

با حضوررئیس صندوق رفاه دانشجویان، پنجمین جلسه هم اندیشی شوراهای نظارت و ارزیابی سراهای دانشجویی غیردولتی، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان به نقل از دانشگاه تهران، این نشست با حضور دکتر ناصر مطیعی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر فریبرز سجادی، معاون امور دانشجویان صندوق رفاه و جمعی از معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور به عنوان اعضای شوراهای نظارت و ارزیابی سراهای دانشجویی غیردولتی و با هدف بازنگری آئین نامه سراهای دانشجویی غیردولتی و استفاده از نقطه نظرات اعضای شوراهای نظارت و ارزیابی استان های سراسر کشور در تالار امیرکبیر دانشگاه تهران برگزار شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، برگزاری این سلسله نشست ها و بازنگری آئین نامه سراهای غیر دولتی را در جهت کمک به دانشگاه ها و تقویت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان به ویژه دانشجویان نوبت دوم حائز اهمیت برشمرد.

ارائه گزارش عملکرد شوراهای نظارت و ارزیابی، هم اندیشی درباره مشکلات و موانع موجود، بررسی موضوع آئین نامه جدید اجرایی تأسیس و اداره سراهای دانشجویی غیردولتی از جمله مباحث مطرح در این نشست بود.

بر اساس گزارش عملکرد ارائه شده از سوی صندوق رفاه، در حال حاضر در مناطق ۱۰ گانه کشوری حدود ۳۶۳ مجوز برای سراهای دانشجویی غیردولتی صادر شده است که به تفکیک استان ها بیشترین مجوز صادره به ترتیب مربوط به استان های آذربایجان شرقی، تهران، فارس، مازندران و اصفهان بوده است. هم چنین فعال ترین استان ها در ارسال گزارش های مستمر به ترتیب شامل استان های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان غربی، مرکزی و سمنان است.

NotFoundImage

استفاده از مطالب و اخبار پورتال با ذکر منبع (آدرس صفحه) بلامانع است